Zawodnik MotoGP chce pomóc w walce z pożarami w Australii
Pożary w Australii szaleją od października ubiegłego roku. Teraz wspólnie z Jackiem Millerem można wspomóc walkę z żywiołem i przy okazji stać się posiadaczem kasku, w którym jeździł australijski zawodnik.
Australijski zawodnik wystawił na aukcję kask, w którym startował w 2018 roku. Pieniądze zostaną przekazane strażakom z Nowej Południowej Walii. Kask można licytować za pośrednictwem portalu 32auctions do 12 stycznia. Pieniądze trafią na konto NSW Rural Fire Service. Oczywiście oprócz wzięcia udziału w licytacji można także wspomóc strażaków bezpośrednio na stronie www.rfs.nsw.gov.au/volounteer/support-your-local-brigade.
Reklama
Kalendarz dla motocyklisty na rok 2026 Gwiazdy MotoGP.
Duży 42x30 cm. 79 zł WYSYŁKA GRATIS!
Kalendarz motocyklowy na rok 2026 ścienny, przedstawiający najważniejszych bohaterów tego sezonu MotoGP. Marc Marquez, Jorge Martin, Johann Zarco, Raul Hernandez, Fabio Quartararo, Franco Morbidelii, Pedro Acosta, Pecco Bagnaia, Marco Bezzecchi, Alex Marquez i inni w obiektywnie Łukasza Świderka, polskiego fotografa w MotoGP
KUP TERAZ. WYSYŁKA GRATIS »
Pożary w Australii szaleją od października ubiegłego roku. Ogień nie tylko zniszczył miliony hektarów lasów i buszu, ale także wytworzył nowy mikroklimat, w którym pojawiają się burze bez opadów oraz ogniste tornada. Temperatury powietrza w niektórych miastach sięgają 48,9 stopni Celsjusza.







Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze