tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW Motorrad kończy sezon 2020 z tarczą
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

6
5
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW Motorrad kończy sezon 2020 z tarczą

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.01.14, 08:36 Drukuj

Rok 2020 był dla BMW drugim w kolejności najlepszym sezonem w historii i to pomimo wiosennego tąpnięcia, po którym producent znacznie odrobił straty.

Podobnie jak wielu producentów, BMW musiało nieco zrewidować swoje plany na sezon 2020, który ostatecznie zakończył się wyglądając jak drobny wypadek przy pracy. Producent odnotował spadek sprzedaży w stosunku do roku 2019 o zaledwie 3,6% i zamknął 2020 z wynikiem 169 272 sztuk.

Reklama

ZOBACZ NOWE MODELE »
NAS Analytics TAG

Przeczytaj również: BMW R1250GS w teście Ścigacz.pl

Szkoda, że BMW nie podało zestawienia najlepiej sprzedających się modeli, więc możemy jedynie przypuszczać, że koniem pociągowym sprzedaży był tradycyjnie duży GS. Ciekawi nas także ilość chętnych na R18, ponieważ zaliczki na ten model wpłacano na długo przed pokazaniem finalnego produktu. W 2021 do oferty dołącza również nowy, naszpikowany zaawansowaną elektroniką R1250RT.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG

Jak myjesz motocykl?

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę