tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tito Rabat w MotoGP!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

6
5
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tito Rabat w MotoGP!

Autor: Beavis 2015.10.02, 13:09 1 Drukuj

Rabat w przyszłym roku pojedzie w barwach zespołu Marc’a VDS w MotoGP.

O awansie Tito Rabata do klasy MotoGP mówiło się głośnio od kilku tygodni. Hiszpan, zeszłoroczny mistrz Moto2, zastąpi w zespole Estrella Galicia 0,0 Marc VDS Scotta Reddinga. Redding w tym roku nie osiągnął zadowalających wyników (mimo dosiadania fabrycznej Hondy), w przyszłym roku przeniesie się do zespołu Pramac Ducati.

NAS Analytics TAG

Tito Rabat po raz pierwszy zasiadł za sterami motocykla klasy GP podczas testów po GP Aragonii, w zeszły poniedziałek.

Nie jesteś gotowy na pierwszą jazdę motocyklem GP! […] Zakręty pojawiają się bardzo szybko! Ale żeby być szczerym, to było najlepsze uczucie jakie można mieć na motocyklu. Jak tylko przyzwyczaiłem się do prędkości, mocy i karbonowych hamulców, byłem w stanie zrozumieć motocykl nieco lepiej i pojechać szybciej - komentował podekscytowany Rabat po testach Hondy RC213V.

Obok Rabata w zespole Marc’a VDS pojawić ma się Jack Miller (aktualnie LCR Honda). Nie możemy zapominać, że od przyszłego roku podział na fabryczne motocykle i motocykle klasy Open nie będzie obowiązywał, po tym jak Dorna zunifikuje elektronikę. Dodatkowo ogromną zmianą będzie przesiadka na opony marki Michelin. Bez dwóch zdań nieco poprawi to szanse debiutantów, w tym Rabata.

Foto: motogp.com

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG

Czy zamienisz kiedyś motocykl na elektryczny?

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

  • 799 00
    mototentt.jpg
    Mototent garaż na motocykl XL
    (wymiary: 3 x 1,2 metra)
    kup teraz
  • 89 00
    Oxford-Dormex-Indoor-Motorcycle-Cover.jpg
    Oxford Dormex (rozmiar L) -Pokrowiec na motocykl pod dachem
    kup teraz
  • 32 00
    tshirttylred.jpg
    Koszulka T-shirt Ścigacz.pl klasyk z dużym logo na plecach - męska czerwona rozmiary XS-XL
    kup teraz
NAS Analytics TAG
na górę