tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Hondy CRF250R i CRF450R 2014 - odświeżone
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Hondy CRF250R i CRF450R 2014 - odświeżone

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.06.04, 14:44 Drukuj

Na początku tego tygodnia Honda przedstawiła odświeżone modele CRF250R i CRF450R. Nowe maszyny charakteryzują się mniejszą masę od poprzedników, zastosowano w nich także kilka nowych rozwiązań technicznych. Nowością w CRF250R jest usprawniony amortyzator Showa SFF-AIR, który jest mocniejszy i lżejszy, niż jego poprzednik. Honda to kolejny producent, który decyduje się na zastosowanie widelca gazowego w swojej crossówce. Oficjalnie powodem stosowania takiego rozwiązania jest niższa masa i łatwiejsza regulacja. Nieoficjalnie widelce gazowe są po prostu tańsze w produkcji, a zespoły fabryczne startujące w najważniejszych światowych seriach wyścigowych i tak zastępują je klasycznymi widelcami olejowymi.

NAS Analytics TAG

Oba motocykle zostały wyposażone w przełącznik trybów pracy silnika - Engine Mode Select Button. Dzięki temu kierowca będzie miał do wyboru trzy tryby pracy silnika, takie jak podstawowa mapa, płynne przyspieszanie oraz szybka  jazda. Z przodu pojawi się także tarcza hamulcowa o średnicy 260 milimetrów. Sporo zmian szykuje się również w modelu CRF450R. Jego nadwozie, choć to mało zauważalne, zostało całkowicie przebudowane. W Hondzie przebudowano również głowicę, skrzynię biegów, układ wydechowy, oraz zastosowano nowe chłodnice i nowy tłok. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG

Czy zamienisz kiedyś motocykl na elektryczny?

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

  • 89 00
    Oxford-Dormex-Indoor-Motorcycle-Cover.jpg
    Oxford Dormex (rozmiar L) -Pokrowiec na motocykl pod dachem
    kup teraz
  • 32 00
    tshirttylred.jpg
    Koszulka T-shirt Ścigacz.pl klasyk z dużym logo na plecach - męska czerwona rozmiary XS-XL
    kup teraz
  • 799 00
    mototentt.jpg
    Mototent garaż na motocykl XL
    (wymiary: 3 x 1,2 metra)
    kup teraz
NAS Analytics TAG
na górę