Hayabusa czy RC213V? Guy Martin i Michael Rutter na pasie startowym [VIDEO]
Hondy RC213V nie trzeba specjalnie przedstawiać. To jeden z najskuteczniejszych motocykli wyścigowych w historii, obecne narzędzie zbrodni braci Marquezów w MotoGP. Maszyna ta, choć piekielnie droga, użytkowana jest również w innych formułach wyścigów, m.in. rywalizacji ulicznej. Tutaj jej użytkownikiem w barwach ekipy Bathams Racing jest Michael Rutter.
Michael zabrał swoją grubo ponad 200-konną Hondę na pas startowy lotniska, gdzie spotkał się ze starym kumplem Guyem Martinem. Guy przyjechał swoją Hayabusą - takim tam drobnym customem przygotowanym do bicia rekordów prędkości. Moc tego turbodoładowanego potwora - bagatelne 800 KM.
Reklama
Kalendarz dla motocyklisty na rok 2026 Gwiazdy MotoGP.
Duży 42x30 cm. 79 zł WYSYŁKA GRATIS!
Kalendarz motocyklowy na rok 2026 ścienny, przedstawiający najważniejszych bohaterów tego sezonu MotoGP. Marc Marquez, Jorge Martin, Johann Zarco, Raul Hernandez, Fabio Quartararo, Franco Morbidelii, Pedro Acosta, Pecco Bagnaia, Marco Bezzecchi, Alex Marquez i inni w obiektywnie Łukasza Świderka, polskiego fotografa w MotoGP
KUP TERAZ. WYSYŁKA GRATIS »
Dwa szybkie przejazdy równoległe pokazały różnicę potencjału obu maszyn, a wynik był łatwy do przewidzenia. O ile przypakowana Hayabusa na krętych trasach raczej nie miałaby czego szukać, tak na prostej zwyczajnie upokorzyła RC213V. Zobaczcie jak to wyglądało.







Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze