tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aprilia Tuareg będzie prawdziwym motocyklem offroadowym i pojawi się jeszcze w tym roku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

6
5
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Aprilia Tuareg będzie prawdziwym motocyklem offroadowym i pojawi się jeszcze w tym roku

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.06.30, 08:05 Drukuj

Pojawiły się nowe informacje na temat motocykla Aprilia Tuareg, na który czekamy już od kilku lat. Premiera motocykla jest już tylko formalnością, a nowe szczegóły zdradził Cristian Romeo Barelli - manager ds. marketingu produktów marki Aprilia.

Cristian Romeo Barelli udzielił wywiadu włoskiemu portalowi Motociclismo i przy okazji rozmowy o nowej Tuono V4 zdradził kilka szczegółów dotyczących modelu Tuareg. Według jego wypowiedzi maszyna zadebiutuje jako model na sezon 2022, ale jeszcze w tym roku trafi do salonów. Nie jest już tajemnicą, że motocykl będzie napędzany dwucylindrowym rzędowym silnikiem 660, który jest również sercem dla Tuono 660 i RS 660.

NAS Analytics TAG

Zapytany o model Tuareg 660, Barelli zdradził, że motocykl będzie poruszał się na kołach o średnicy 21 cali z przodu i 18 cali z tyłu, co świadczy o tym, że Aprilia poważnie podchodzi do tematu powrotu Tuarega i nie będzie to tylko puste logo. Dodał również, że dużo czasu pochłonęły prace nad uzyskaniem niskiej masy motocykla. Barelli potwierdził, że motocykl trafi do salonów pod koniec tego roku. Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG

Czy zamienisz kiedyś motocykl na elektryczny?

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

  • 32 00
    tshirttylred.jpg
    Koszulka T-shirt Ścigacz.pl klasyk z dużym logo na plecach - męska czerwona rozmiary XS-XL
    kup teraz
  • 799 00
    mototentt.jpg
    Mototent garaż na motocykl XL
    (wymiary: 3 x 1,2 metra)
    kup teraz
  • 89 00
    Oxford-Dormex-Indoor-Motorcycle-Cover.jpg
    Oxford Dormex (rozmiar L) -Pokrowiec na motocykl pod dachem
    kup teraz
  • 32 00
    tshirttylred.jpg
    Koszulka T-shirt Ścigacz.pl klasyk z dużym logo na plecach - męska czerwona rozmiary XS-XL
    kup teraz
  • 799 00
    mototentt.jpg
    Mototent garaż na motocykl XL
    (wymiary: 3 x 1,2 metra)
    kup teraz
NAS Analytics TAG
na górę