tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Yamaha XSR125 jako baza dla customa. Rusza specjalny program
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

6
5
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Yamaha XSR125 jako baza dla customa. Rusza specjalny program

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.12.27, 17:22 Drukuj

Yamaha postanowiła pokazać, że najmniejszy przedstawiciel rodziny XSR również może być świetną bazą do przeróbek. W związku z tym wystartowała kampania "Free Spirits" i już możemy podziwiać pierwsze owoce tego europejskiego projektu.

Yamaha XSR125 jest oparta o sprawdzony przepis ubrania modelu serii MT w styl retro. Z racji tego, że seria Heritage jest mocno związana z wolnością formy, to pojawienie się customów było nieuniknione. Pierwszy projekt powstał w Grecji, a jego inspiracją stał się Nikolas Plytas. To utytułowany narciarz wodny, który zdobył tytuł mistrzowski w zawodach krajów basenu Morza Śródziemnego. Woda i sprzęty pływające nie mają dla niego tajemnic.

Reklama

ZOBACZ NOWE MODELE »
NAS Analytics TAG

Za budowę motocykla jest odpowiedzialna firma Motodikito, która przerobiła go na zlecenie greckiego oddziału Yamahy. W motocyklu pojawił się wydech Akrapovic, terenowe opony oraz deska do wakeboardu wraz z linką i rączką, a także mały kufer, do którego z powodzeniem zmieści się pianka lub boardshorty. Zamontowano tu także kierunkowskazy oraz krótkie mocowanie tablicy z katalogu akcesoriów Yamahy. Wisienkami na torcie są malowanie w stylu Faster Sons oraz naklejki nawiązujące stylem do modelu XT500. Tak przerobiony motocykl jest gotowy na podbój plaży. Ciekawe, jaki będzie kolejny projekt spod znaku "Free Spirits".

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG

Czy planujesz w tym roku zmianę motocykla?

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

  • 799 00
    mototentt.jpg
    Mototent garaż na motocykl XL
    (wymiary: 3 x 1,2 metra)
    kup teraz
  • 89 00
    Oxford-Dormex-Indoor-Motorcycle-Cover.jpg
    Oxford Dormex (rozmiar L) -Pokrowiec na motocykl pod dachem
    kup teraz
  • 32 00
    tshirttylred.jpg
    Koszulka T-shirt Ścigacz.pl klasyk z dużym logo na plecach - męska czerwona rozmiary XS-XL
    kup teraz
  • 799 00
    mototentt.jpg
    Mototent garaż na motocykl XL
    (wymiary: 3 x 1,2 metra)
    kup teraz
  • 89 00
    Oxford-Dormex-Indoor-Motorcycle-Cover.jpg
    Oxford Dormex (rozmiar L) -Pokrowiec na motocykl pod dachem
    kup teraz
NAS Analytics TAG
na górę