Elektryczna replika BMW z Retro ReVolt Electric ju¿ wkrótce w sprzeda¿y!
ReVolt Electric Motorbikes prezentuje nowy model elektryczny nawiązujący stylem do dawnych modeli BMW. Niestety, będzie dostępny tylko w stanach zjednoczonych!
Nowi gracze w branży motocykli elektrycznych nie próżnują ale wspomniany segment rozwija się niezwykle dynamicznie. Najnowszym projektem jest klasyczny pojazd zwizualizowaney przez ReVolt Electric Motorbikes z siedzibą w USA.
Reklama
Kalendarz dla motocyklisty na rok 2026 Gwiazdy MotoGP.
Duży 42x30 cm. 79 zł WYSYŁKA GRATIS!
Kalendarz motocyklowy na rok 2026 ścienny, przedstawiający najważniejszych bohaterów tego sezonu MotoGP. Marc Marquez, Jorge Martin, Johann Zarco, Raul Hernandez, Fabio Quartararo, Franco Morbidelii, Pedro Acosta, Pecco Bagnaia, Marco Bezzecchi, Alex Marquez i inni w obiektywnie Łukasza Świderka, polskiego fotografa w MotoGP
KUP TERAZ. WYSY£KA GRATIS »
Najnowszy model, którego produkcja wkrótce ma się rozpocząć jest przypominający BMW R18 elektryk. Komercyjna premiera ma się odbyć wkrótce w Afryce, ale w USA będzie dostępny zarówno w wersji gotowej, jak i samodzielnego montażu. Obuty w szprychowe koła i klasyczne opony Firestone, z kroplową atrapą zbiornika paliwa, tylnym zawieszeniem suwakowym, pięknym oldschoolowym fotelem oraz napędem wałem kardana nawiązuje do dawnych, oldschoolowych modeli BMW. Co ciekawe, z boku korpusu układu napędowego zamontowano elementy przypominające głowice silnika typu boxer. Czy umieszczono tam akumulatory, czy elektronikę zarządzającą napędem-na razie nie wiadomo.
Trzeba jednak przyznać, że czystość linii i utrzymanie pięknego, klasycznego charakteru przypominającego zaprezentowane niedawno BMW R18 czyni go niezwykle ciekawym projektem.
Zbieranie zamówień na wersję produkcyjną ma się rozpocząć jeszcze w tym roku...







Komentarze
Poka¿ wszystkie komentarze