tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 CFMoto prezentuje futurystyczny koncept elektryczny
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

CFMoto prezentuje futurystyczny koncept elektryczny

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.12.10, 09:39 Drukuj

Chińska marka CFMoto zaprezentowała koncept nowego skutera elektrycznego. Producent zamierza produkować elektryczne jednoślady pod zupełnie inną marką.

CFMoto zaprezentowało skuter ZEEHO Cyber i możemy śmiało założyć, że kolejne elektryczne jednoślady chińskiego producenta będą sprzedawane właśnie pod szyldem ZEEHO.

NAS Analytics TAG

Koncept Cyber wygląda bardzo zachęcająco - futurystyczne, sportowe i miejscami agresywne linie i pojedyncze siedzenie kojarzą się z filmami science-fiction. Moc silnika elektrycznego ma odpowiadać mocy 13,4 KM, a więc skuter może być oferowany także osobom posiadającym jedynie prawo jazdy kategorii B od co najmniej trzech lat.

Deklarowana prędkość maksymalna wynosi niecałe 110 km/h, a przyspieszenie od zera do 50 km/h zajmuje 2,9 sekund. To co robi wrażenie to zasięg i czas ładowania baterii. Skuter ma zasięg 128 kilometrów, a czas ładowania baterii od zera do pełna ma wynosić zaledwie pół godziny. Do dyspozycji kierowcy będzie jeden z trzech trybów jazdy - Eco, Sport i Street.

Gadżeciarze z pewnością ucieszą się z kolorowego, w pełni cyfrowego wyświetlacza, który jest wyposażony w moduł Bluetooth. ZEEHO Cyber ma także system bezkluczykowy. Koncepcyjna wersja skutera wygląda bardzo obiecująco i sprawia wrażenie jakby mogła być produktem finalnym, ale data premiery pozostaje nieznana.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG

Jak myjesz motocykl?

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

  • 799 00
    mototentt.jpg
    Mototent garaż na motocykl XL
    (wymiary: 3 x 1,2 metra)
    kup teraz
  • 32 00
    tshirttylred.jpg
    Koszulka T-shirt Ścigacz.pl klasyk z dużym logo na plecach - męska czerwona rozmiary XS-XL
    kup teraz
  • 89 00
    Oxford-Dormex-Indoor-Motorcycle-Cover.jpg
    Oxford Dormex (rozmiar L) -Pokrowiec na motocykl pod dachem
    kup teraz
NAS Analytics TAG
na górę