tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Treningi supermoto w Warszawie nabierają rozpędu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

6
5
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Treningi supermoto w Warszawie nabierają rozpędu

Autor: Sabathius 2010.06.08, 16:46 1 Drukuj

Treningi supermoto na warszawskim Bemowie będą odbywały się również w weekendy

Na terenie lotniska Bemowo już od jakiegoś czasu odbywają się treningi dla wszystkich fanów supermoto. Zarówno całkowici amatorzy jak i ci bardziej doświadczeni mają szansę podszkolić swoje umiejętności pod okiem doświadczonego instruktora sportów motocyklowych, Artura Wajdy.

Do tej pory treningi odbywały się w środy od godziny 17:00. Jednak ze względu na rosnącą frekwencję  i prośby uczestników, teren lotniska został oddany do dyspozycji wszystkim chętnym także w weekendy.

W tą niedzielę miał miejsce pierwszy weekendowy trening. Przy pięknej, bezchmurnej pogodzie wszyscy zgromadzeni mieli możliwość podszkolić zarówno elementy techniczne, takie jak hamowania, płynne zakręty, czy jazda w terenie, jak i uczestniczyć w kilku sesjach wyścigowych. Do dyspozycji trenujących oddany został teren betonowo-asfaltowy oraz część offroadowa z hopkami oraz wysokimi bandami.

Wszystkich chętnych, którzy wyznają zasadę, że lepiej ścigać się i szlifować swoje umiejętności na torze, a nie ulicy, zapraszamy na teren lotniska Bemowo.

Treningi odbywają się w:

- środy 17:30 - 21:00
- soboty lub niedziele 17:30 - 21:00

Koszt treningu wynosi 50zł.

Osoby zainteresowane udziałem w treningach prosimy o kontakt e-mailowy z redaktorem Ścigacz.pl: sabathius(at)scigacz.pl

bemowo supermoto warszawa
sebathius supermoto bemowo
supermoto na bandzie bemowo
NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę