tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Testy w Jerez - drugi dzień
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Testy w Jerez - drugi dzień

Autor: Maciek Machniewski 2011.11.25, 13:04 Drukuj

Wszystkie zespoły, które uczestniczyły w pierwszym dniu testów, powróciły ponownie na tor Jerez ze swoimi motocyklami na sezon 2012. Zawodnicy mieli optymalne warunki do sprawdzania maszyn, ponieważ pogoda była piękna, słońce świeciło a temperatura była wyższa niż poprzedniego dnia.

Do grupy kierowców MotoGP, CRT i Moto2 dołączył Randy de Puniet na Aprilli z oponami Bridgestone. Na takim samym pakiecie w zeszłym tygodniu podczas testów w Walencji, jeździł były zawodnik MotoGP a obecnie tester Aprilli, Alex Hofmann. Krążą plotki, jakoby włoska stajnia miała zbudować motocykl CRT na przyszły sezon i z całą pewnością ubiegłotygodniowy test Hofmanna oraz wczorajszy de Punieta, potwierdzają te spekulacje i mają na celu zebranie dużej ilości danych.  

Colin Edwards nadal pracował wraz z zespołem NGM Forward Racing nad ulepszeniem maszyny Suter-BMW, z którego będzie korzystał w następnym roku. Amerykanin na pokładzie motocykla CRT przejechał 40 okrążeń a jego najlepszy rezultat to 1'42.6.  Poprawił on środowy czas o 1,3 sekundy.

Zespół BQR-FTR Kawasaki testował wczoraj z Yonny Hernandezem i Ivanem Silvą. Na torze obecni byli również Carlos Checa i Franco Battaini na Ducati Desmosedici GP12, którzy zastępują etatowych kierowców, Valentino Rossiego i Nicky Haydena. Tak jak w środę, i tym razem ich czasy nie zostały opublikowane.

W Moto2, drugiego dnia testów również najszybszy okazał się Scott Redding z zespołu Marc VDS Racing. Jego team-partner, Mika Kallio był czwarty. Tą dwójkę rozdzielili zawodnicy Pons Racing, Pol Espargaro i Esteve Rabat. Słabo spisali się Toni Elias i Nico Terol z zespołu Aspar, którzy zajęli kolejno 10 i 11 miejsce. Za nimi uplasował się jedynie Xavier Simeon.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG

Czy zamienisz kiedyś motocykl na elektryczny?

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

  • 799 00
    mototentt.jpg
    Mototent garaż na motocykl XL
    (wymiary: 3 x 1,2 metra)
    kup teraz
  • 89 00
    Oxford-Dormex-Indoor-Motorcycle-Cover.jpg
    Oxford Dormex (rozmiar L) -Pokrowiec na motocykl pod dachem
    kup teraz
  • 32 00
    tshirttylred.jpg
    Koszulka T-shirt Ścigacz.pl klasyk z dużym logo na plecach - męska czerwona rozmiary XS-XL
    kup teraz
  • 799 00
    mototentt.jpg
    Mototent garaż na motocykl XL
    (wymiary: 3 x 1,2 metra)
    kup teraz
  • 89 00
    Oxford-Dormex-Indoor-Motorcycle-Cover.jpg
    Oxford Dormex (rozmiar L) -Pokrowiec na motocykl pod dachem
    kup teraz
NAS Analytics TAG
na górę