tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Prototyp Suzuki MotoGP na testach?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

6
5
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Prototyp Suzuki MotoGP na testach?

Autor: Lovtza 2012.05.24, 09:40 3 Drukuj

Sokole oczy magazynu Cycle World wypatrzyły najnowszy prototyp motocykla MotoGP testowany przez Suzuki na torze Sugo w Japonii. Według różnych przypuszczeń może to być maszyna, która wystartuje w sezonie 2014, a być może z dziką kartą także w sezonie 2013. Za sterami motocykla zasiada w chwili obecnej Nobuatsu Aoki, swego czasu zawodnik GP, a dziś kierowca testowy japońskiego koncernu.

Ze spekulacji prasowych wynika, że Suzuki zarzuciło koncept silnika V4 i wróciło do tradycyjnego dla siebie układu rzędowej czwórki (zatem oznaczenie GSV-R nie będzie miało zastosowania). Czterocylindrowiec ma mieć przestawioną kolejność zapłonów w taki sposób, jak ma to miejsce w YZR-M1 oraz nowych modelach R1. Celem tych zmian jest uczynienie motocykla łatwiejszym do okiełznania.

Pierwsze w tym sezonie podejście Suzuki do MotoGP będzie miało miejsce na Indianapolis. Amerykański zespół GPTech przygotował do amerykańskiej rundy MotoGP nową maszynę CRT. W aluminiowej ramie zbudowanej przez BCL Motorsports zainstalowany zostanie silnik z Suzuki GSX-R1000 przygotowany przez Suzuki/MCJ Motorsports.

Foto: Cycle World

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: bailif 25/05/2012 09:35

a moze GP-R ? ;)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę