Motocrossowe treningi kontrolne w Gdańsku
Już w niedzielę 18 marca na torze Maćki w Gdańsku odbędzie trening kontrolny z profesjonalnym pomiarem czasu. Zawody rozegrane zostaną w formie treningu czasowego składającego się z 3 sesji po 30 min każda grupa, żeby każdy miał dość czasu aby zrobić to jedno jedyne najszybsze okrążenie. Z ''czasówek” zostanie wyłoniona najlepsza trójka która otrzyma puchary.
Trening kontrolny to pierwsza taka impreza w nowym sezonie i idealna sprawa dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją formę przed nadchodzącymi zawodami Strefy Północnej, Pucharu Polski i Mistrzostw Polski. Z większością zawodników spotkacie się już za parę tygodni na maszynie startowej, dlatego trening kontrolny da wam obraz w jakiej jesteście formie na tle innych zawodników .
Impreza rozpocznie się już w sobotę treningiem dowolnym po wyrównanym torze w godzinach 10.00 -13.00, po czym tor zostanie ponownie wyrównany na niedzielny trening kontrolny. Trening sobotni jest bez pomiaru czasu.
Do niedzielnego treningu zgłoszenia rozpoczynają się od godziny 8:30 do 9:30 po których zostaną rozdzielone grupy na trening dowolny który rozpocznie się o godzinie 10.00. W zależności od frekwencji motocykle 65/85 zostaną oddzielone od grupy dorosłych chyba, że ktoś będzie chciał jechać z dorosłymi.
Na Trening Kontrolny zapraszamy wszystkich zawodników i amatorów MX z licencją lub bez licencji. Numery startowe nie są istotne ponieważ wykorzystane będą kostki.
Koszty wzięcia udziału w Treningu Kontrolnym to:
- trening sobotni 30 zł
- Trening kontrolny 80 zł
Miejsce: Gdańsk Maćkowy, wjazd na tor od ulicy Starogardzkiej (przy osiedlu)
Kontakt do organizatora treningu: Piotr Król tel. 503025171
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarzeDzisiaj widziałem tor.... jest super przygotowany :) no i pogoda wspaniała !!!
Odpowiedz