tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polak II V-ce Mistrzem Czech

Polak II V-ce Mistrzem Czech

Autor: Anna Jêdrasiak 2008.09.25, 12:21 Drukuj

Jerzy Mieloch Jr. wywalczy³ tytu³ II V-ce Mistrza Czech w Wy¶cigach Skuterowych.

13. i 14. wrze¶nia na torze w Vysokim Mycie rozegrano dwie ostatnie rundy Miêdzynarodowych Mistrzostw Czech w Wy¶cigach Skuterów. Jerzy Mielioch Jr. z Mieloch Racing Team mimo problemów technicznych, podczas pierwszego dnia zawodów, oraz ograniczonej liczby startów w tym sezonie, tylko cztery na dziesiêæ rund zdo³a³ wywalczyæ tytu³ II V-ce Mistrza Czech w klasie 70 cm3 ko³a 10 cali. Zwyciêzc± w tej klasie zosta³ Vaclav Krupicka, a I V-ce Mistrzem Jan Cuda. Pozostali zawodnicy MRT uplasowali siê na 4. pozycji Szymon Rajczak i na 5. Denis Chadrysiak

Mistrzami klasy 70 cm3 ko³a 12-13 cali zostali: Jan Nemec, Ondrej Honzak oraz Jiri Velikovsky. Cz³onkowie MRT, w tej klasie zakoñczyli sezon na miejscach: Wojtek Jakubwski 12., Kevin Chadrysiak 13.,a Dariusz Beszterda 17.

W klasie 50 tuning Jerzy Mieloch senior uplasowa³ siê na 4. miejscu w klasyfikacji generalnej. Krzysztof ¯y³a oraz Micha³ Adamiszon z Bidon Racing Team zostali sklasyfikowani odpowiednio na 10. i 17. pozycji.